Formulář - osobní dotazník COMIMPEX PRINT s.r.o.

Nástup zaměstnance

Rádi bychom vás požádali o vyplnění několik osobních informací, které jsou nezbytné pro navázání pracovního vztahu. Na základě nich vám můžeme vystavit pracovní smlouvu a zaevidovat vás do databáze zaměstnanců. 

Nemusíte se obávat, tyto informace nebudou nikde uveřejněné, ani vaši kolegové k nim nebudou mít přístup. Jedná se čistě o interní záležitost firmy, která údaje o vás potřebuje získat a zaevidovat pro vytvoření pracovní smlouvy, přihlášení na příslušné úřady a pro budoucí zpracování mezd. 

Děkujeme za Váš čas věnovaný vyplnění tohoto dotazníku!

Odesláním odpovědi souhlasíte s podmínkami* zpracování osobních údajů za účelem vzniku a trvání pracovního poměru. 


V následujících kolonkách nám můžete přiblížit vaše záliby, schopnosti a činnosti, které rádi děláte ve volném čase. Tyto informace budou přístupné i vašim kolegům. O vašich koníčcích si přečtou např. ve firemním oběžníku, ve kterém pravidelně představujeme nové členy firemního týmu. Tam bychom rádi přiložili i vaši profilovou fotku, aby vás noví kolegové lépe na pracovišti rozpoznali.

Navrhněte, jaké typy dárků by vám udělaly radost v případě, že by vás chtěl zaměstnavatel v budoucnu něčím ocenit, nebo vám udělat radost (např. oslova životních jubileí, apod.).