Osobní a firemní kouč Lenka Mazalová

Jmenuji se Lenka Mazalová a provázím druhé lidi na cestě k jejich spokojenějšímu a úspěšnějšímu životu.  

Kouč Lenka Mazalová
Kouč Lenka Mazalová

Koučuji jakákoliv osobní, rodinná, partnerská i pracovní témata.

Po hodině koučování budete odcházet s chutí a odvahou se do něčeho pustit. Budete vědět, do čeho konkrétně. Uvědomíte si aktuální možnosti i rizika. Uvidíte svoji situaci z nové perspektivy. Získáte nový smysluplný směr, po kterém se můžete vydat.

Moje specializace a zároveň vášeň je rozvoj lidského potenciálu, osobní růst, talent management, řízení lidí i vztahů a práce se sebedůvěrou. Pracuji s jednotlivci v osobní rovině i ve firemním prostředí. Spolupráce probíhá osobně anebo online.

Věřím, že každý člověk dokáže víc, než si umí představit. Vy jste experti na svůj život, já se vyznám v tom, jak něčeho dosáhnout.

Věřím, je daleko přínosnější soustředit se na řešení než na problém. Problémy  neignoruji, ale řeším je konstruktivně a s ohledem na to, jak můžete situaci ovlivnit. 

Šetřím váš čas. Každá otázka, kterou položím vás posouvá  k nastavenému cíli. Vytvářím vám bezpečné a důvěrné prostředí. 

ZNÁSOBTE POZITIVNÍ ZMĚNY VE VAŠEM ŽIVOTĚ. 

Vztahy a partnerský život

Kvalita vztahů a partnerského života zásadním způsobem přispívají k našemu pocitu štěstí. Když naše vztahy nefungují, mohou nás dokonce zničit.

Každý člověk může najít toho pravého/pravou a trvale budovat harmonické vztahy založené na vzájemném respektu, pochopení a porozumění.

Práce a peníze

Dělat to, co nás baví, s lidmi, kteří to ocení a rozvíjet u toho náš vrozený potenciál je cesta, jak být po pracovní stránce trvale spokojený.

Peníze přináší do života energii, která pomáhá naplňovat naše potřeby, sny a realizovat naše nápady. Peníze by neměly být cílem, ale jsou součástí cesty k němu.

Zdraví a spokojenost

Duše a tělo jsou neoddělitelné. Pokud jedna tato naše část strádá, projeví se to i na našem zdraví, psychické kondici a kvalitě života."

Vztah k sobě samému je základem všeho. Mít rád sám sebe umožňuje budovat i láskyplné vztahy s lidmi v našem okolí. To zvyšuje šance na úspěch v životě. 

V procesu koučování pracuje vaše mysl mnohem rychleji a kreativněji. 

Od června 2019 mám odkoučováno profesionálně více jak 360 h.

Praxe v oblasti rozvoje lidí přes 8 let, viz níže reference.

V roce 2019 jsem úspěšně dokončila specifický trénink koučů s ACSTH schválením od International Coach Federation.

Aktuálně pracuji na prohlubování si svých dovedností směrem k vyššímu stupni certifikace.

Zajímá vás, jestli má koučování pro vás smysl? Vyzkoušejte si 30 minutovou nezávaznou ochutnávku zdarma.

ČÍM VÁM MŮŽU BÝT JAKO KOUČ UŽITEČNÁ

Mám přirozenou schopnost rozpoznat a pochopit potřeby druhého člověka a najít způsob, jak ho nasměrovat dopředu. 

  • Umožním vám zorientovat se v aktuální situaci, ve vašich potřebách a pocitech. Pomohu vám utřídit si myšlenky.
  • Společně najdeme to nejlepší řešení, na které by vaše mysl při běžném přemýšlení nebo rozhovoru neměla šanci přijít.
  • Ošetříme související překážky, rizika a dopady vašich záměrů.
  • Dodám vám potřebnou motivaci, sebedůvěru a energii.
  • Pomůžu vám vyrovnat se s obavami a strachem.
  • Nastavíme si rituály a návyky, které zlepší kvalitu vašeho života nebo změní způsob vašeho myšlení.
  • Společně zmapujeme váš potenciál a ukážeme si, jak ho rozvíjet pro dosažení vyšší kvality  vašeho života.
  • Najdeme to, v čem jste dobří a jak to může uplatnit ve svém pracovním a osobním životě. Osobní růst.
  • Provedu vás procesem změny.
  • Pomůžu vám smířit se s tím, co změnit nelze.

Jsem vázaná mlčenlivostí.

Koučování představuje jedinečnou možnost podívat se na věci z jiného úhlu pohledu a uvolnění extrémního potenciálu v myšlení. 

REFERENCE

Položila jsem svým zákazníkům otázku, co jim koučování se mnou přineslo. Tohle jsou jejich odpovědi.

Tomáš Petyovský, Partner | Attorney at Law , Petyovský & Partners s.r.o.

"Koučování pro mě představuje příležitost udělat si čas a vše si poklidně a uceleně promyslet a uspořádat v hlavě. Zjistil jsem, že celé je to o nastavení sebe sama. Různé aplikace, úkolníčky, systému můžou pomoci, ale bez toho sebe-nastavení nikdy nebudou fungovat. Nejlepší je, že Vám Lenka nic nevnucuje. V podstatě se jen chytře zeptá a vy si uvědomíte, co jste kolegům komunikoval blbě, čemu jste chybně dával prioritu nebo že jste se bál předat víc odpovědnosti. Někdy jsem měl pocit, jestli u nás v kanceláři neměla tajného špióna, protože těmi dotazy vždy ťala do živého."

Vratislav Staněk, Factory Manager, SMC Industrial Automation s.r.o.

"Koučování s Lenkou mi pomáhá v první řadě udržet ve firmě nadstandardní mezilidské vztahy díky nejrůznějším metodám koučovaní na všech úrovních, ode mne až i v některých případech po výrobní pracovníky. V druhé, velice důležité řadě, pomáhá mně osobně ke kultivaci myšlenek, nahlédnutí do vyššího stavu vědomí a získání nezaujatého objektivního postoje k aktuálnímu dění, nezbytného ke správnému rozhodování a směřování firmy. 
Spulupráce si neuvěřitelně cením a jsem rád, že jsme se touto cestou před lety (konkrétně v roce 2013) vydali."

Lukasz Franek, majitel společnosti ENVISPOT a.s.

"Lenka nám pomohla uvědomit si kvality našeho pracovního prostředí, které jsme už rutinně považovali za samozřejmost. Mně osobně poskytla spoustu rad během pracovních pohovorů a také velmi užitečný pohled třetí strany."

Mário Jakubec, vedoucí výroby, SMC Industrial Automation s.r.o.

"Dynamika pracovného a osobného života ma často pripravuje o možnosť zastaviť sa a utriediť si myšlienky. Často tak dochádza k situácii, že moj život formujú udalosti, kompromisy a cesty najmenšieho odporu. Pokiaľ mám príležitosť z tohto všetkého nachvíľu uniknúť a pretriediť myšlienky, ujasniť hodnoty a nájsť v sebe to správne ja, ktoré by sa ako slobodné rozhodovalo inak, tak to má pre mňa obrovský prínos. 

Koučingy sú preto chvílou konfrontácie samého so sebou a možnosť absolvovať ich pod vedením niekoho, kto pozná mňa, moju prácu, mojich kolegov a má i určitú predstavu o fungovaní mojej rodine sú zvlášť výnimočné , pretože zohľadňujú komplexnosť človeka i situácie v známych kontextoch. Rád by som v koučingoch pokračoval, konkrétne pre mňa to nie je iba o hľadaní cesty ,keď zablúdim , ale hlavne o samotnom zistení, že už som zablúdil :o)"

Milan Urban, ředitel divize informačních technologií, COMIMPEX s.r.o.

"Pracovní vytížení a počet úkolů, které bylo třeba paralelně řešit, mi časem téměř znemožnily se na vše dívat s odstupem a řešit věci systematicky. Díky setkáním s Lenkou se mi povedlo opět dostat věci pod kontrolu. Řešení se hledala mnohem snáz, jakmile jsem si utřídil myšlenky a probral je s nezávislou osobou. Podařilo se mi opět nalézt ztracené směřování jako svoje, tak i mého oddělení. Po každém sezení, i když bylo třeba náročné, jsem odcházel nabitý energií a odhodláním posunout věci dál."

Jiří Hrachovina, General Manager HORMEN CE, a.s. (člen ČEZ ESCO)

"Spolupráce s Lenkou trvá už více jak 7 let. Za tu dobu nám pomohla vybudovat téměř celý tým našich pracovníků a to navzdory organizačním změnám, kterými jsme si prošli. Její pohled zvenčí pro nás znamená velmi užitečné podněty, jak se sebou pracovat a ukazuje cestu, jak se posouvat a zlepšovat. Na Lence si cením její upřímnosti, opravdového zájmu a odbornosti."

JAK TO FUNGUJE, KDYŽ SE CHCI OBJEDNAT NA KOUČOVÁNÍ

Je to jednoduché! Napište mi na níže uvedený kontaktní formulář nebo na e-mail mazalova@human-success.cz.

Já vám zavolám nazpět a pak se domluvíme na tom, co potřebujete. Také si společně upřesníme, jestli vám bude stačit jedno setkání nebo se budete chtít potkávat opakovaně. 

Abyste se mohli ujistit, zda vám koučování dává smysl, první půlhodinová  (ochutnávková) schůzka je zdarma.

Pokud se vám koučování bude líbit a vy budete mít zájem pokračovat, každá další schůzka trvá hodinu až hodinu a půl. Cenu si upřesníme podle toho, jak často a v jaké délce se budeme potkávat. 

Odpověď na to, zda pokrčovat či nikoliv mi nemusíte dávat hned. Vše si v klidu promyslete po skončení první ochutnávky.

Pokud dojdete k závěru, že pro vás bude koučování užitečné, ozvěte se sami a dohodneme si spolu další termín. Pokud ne, nechám na vás, zda mi dáte vědět či nikoliv.

Koučovat lze on line nebo osobně. K firemním zákazníkům zpravidla jezdím já, individuální návštěvy přijímám ve své domácí koučovně ve Střelicích u Brna. 

Chci si dohodnout schůzku nebo se dozvědět více informací

Vyplňte všechny potřebné údaje a já se vám ozvu co nejdříve zpět