Mateřství není limit, ale výzva!

07.06.2018

Množství spotřebovaných plínek, počet prořezaných zoubků nebo nejnovější modely ergonomických nočníků - témata, o kterých s nadšením diskutuje nejedna maminka.

 Spousta z nich ale potřebuje občas uniknout od mateřských povinností, načerpat energii a mít možnost se realizovat. Tím nemáme na mysli návštěvu kadeřnice, kafíčko s kamarádkou či spamování internetových diskuzí. Mnohým maminkám chybí prostor na kreativní vyžití a prosazení vlastních nápadů, které je během péče o dítě napadají. 

Najednou zjistí, jak jim děti kompletně převrátily život, názory a postoje, uvědomí si nedocenitelnou hodnotu svého času a ujasní si činnosti, jimž by tento čas chtěly věnovat. Existuje spousta pozoruhodných projektů, do kterých se ženy na mateřské pustily, aby se mohly uplatnit i jinak než jako hospodyně a maminky na plný úvazek.

Pokud znáte nějaké kreativní aktivní maminky superhrdinky, které se během mateřské pustily do zajímavých projektů, dejte nám tipy, rádi budeme tyto příběhy sdílet a tyto ženy podporovat.