Jak najít jistotu uprostřed nejistot

20.03.2020

Současná doba není lehká pro nikoho z nás. Média na nás valí jednu negativní zprávu za druhou. Když jdeme nakoupit, máme pocit, že jsme se ocitli v nějakém sci-fi. Paranoidně se díváme na svoje sousedy a kolemjdoucí a klademe si otázku: "Co když jsou nakažení?" Ti, co ještě nepřišli o práci, se bojí, že o ni můžou přijít a firmy netuší, jak velká nás čeká krize. 

Zní to příliš katastroficky? Omyl! To je realita dnešních dnů. 

AČ TO TAK PRÁVĚ NEVYPADÁ, SVĚT NEKONČÍ.

Jak si ale v takovém prostředí zachovat zdravý rozum? Kde najít zdroje vlastní síly? Jak to celé uchopit? Jakým správným směrem se vydat? Jak eliminovat budoucí rizika? O jaké hodnoty se opřít? Co je a ještě není za hranou? Jak čelit strachu a nenechat se jím paralyzovat?

To jsou otázky, na které člověk těžko nachází odpovědi. Tím spíš je-li obklopený lidmi, kteří prožívají to samé..

RADA ZNÍ, NECHEJTE SE ODKOUČOVAT.

Kouč je profesionál, který vám pomůže uspořádat si myšlenky, umožní najít to nejlepší řešení a dodá vám potřebnou odvahu čelit všem překážkám. 
Po hodině koučování budete odcházet s chutí a odvahou se do něčeho pustit. Budete vědět, do čeho konkrétně. Uvědomíte si aktuální možnosti i rizika. Uvidíte svoji situaci z nové perspektivy. Získáte nový smysluplný směr, po kterém se můžete vydat.


Kouč

 • Vás provede procesem změny.
 • Pomůže vám zorientovat se v aktuální situaci.
 • Nasměruje vás a tím vám umožní se vymanit z bludného kruhu a vykročit dopředu.
 • Pomůže vám najít si to nejlepší řešení, na které by vaše mysl při běžném přemýšlení nebo rozhovoru neměla šanci přijít.
 • Dodá vám motivaci a energii.
 • Pomůže vám vyrovnat se s obavami a strachem.
 • Pomůže vám nastavit si rituály a návyky, které zlepší kvalitu vašeho života.

Což je přesně to, co lidé aktuálně potřebují, protože stres paralyzuje. Koučování představuje jedinečnou možnost podívat se na věci z jiného úhlu pohledu a uvolnění extrémního potenciálu v myšlení.

Koučování může probíhat on line, aniž by to mělo vliv na kvalitu výsledku.

 • Koučování je schůzka 2 lidí, kterou lze vyřešit jednoduše formou video konference (Skype apod.)
 • Nemusíte nikam jezdit. Nenakazíte se a ani vy nikoho nenakazíte.
 • Jste ve známém prostředí, kde je vám to příjemné a kde se cítíte přirozeně.
 • Nemusíte ani z pyžama, když se vám nebude chtít :-).

KOUČOVÁNÍ JE JAKO PLÁNOVÁNÍ DOVOLENÉ.

Představte si kouče jako cestovní kancelář a koučovaného jako člověka, co se chce vydat na výlet do určité destinace.

Tu destinaci si můžete vybrat buď sám/a anebo to uděláme společně. Zvědomíme si, co je cílem vašeho výletu, co by vám měl přinést do života a jaké pocity na něm chcete prožívat. Já vám vytyčím tu nejoptimálnější trasu, po které se tam můžete dostat, a podpořím vaši motivaci vyjet. Nepojedu však za vás.

Když budete mít pocit, že na tu cestu nemáte dostatek sil, prostředků nebo jiných zdrojů, společně je najdeme. Většinou na místech, o kterých ještě nevíte, že existují. Pak si stanovíme konkrétní kroky, abyste věděl/a, jak postupovat, abyste mohl/a co nejdřív vyrazit.

Pokud narazíme na nějaké překážky, ukážeme si, jak je překonat. Pro váš pocit jistoty také prozkoumáme, jaký dopad takový výlet může mít na lidi kolem vás a jak může ovlivnit váš budoucí život. Cílem je posunout vás tím správným směrem.

Je jenom na vás, kdy a kam vyrazíme. Pokud se bojíte, nevadí, stačí jen chtít J.


Napadá vás nějaký dotaz, na který byste se chtěli zeptat?

Napište na mazalova@human-success.cz nebo na níže uvedený kontaktní formulář. Je jasné, že si potřebujete upřesnit další informace.

Navštivte moji stránku, kde se o koučování dozvíte víc. Klikněte zde...

JAK TO FUNGUJE, KDYŽ SE CHCETE NECHAT ODKOUČOVAT?

Napište mi na níže uvedený kontaktní formulář nebo na e-mail mazalova@human-success.cz..

Já vám zavolám a pak se domluvíme na tom, co potřebujete. Také si společně upřesníme, jestli vám bude stačit jedno setkání nebo se budete chtít potkávat opakovaně.

Abyste se mohli ujistit, zda vám koučování sedí, první půlhodinová schůzka je zdarma.Pokud se vám koučování bude líbit a vy budete mít zájem pokračovat, každá další schůzka trvá hodinu až hodinu a půl. Cenu si upřesníme podle toho, jak často a v jaké délce se budeme potkávat.

Odpověď na to, zda pokrčovat či nikoliv mi nemusíte dávat hned. Po skočení první ochutnávky si dejte klidně pár dnů čas a v klidu popřemýšlejte, zda vám dává smysl pokračovat.

Pokud ano, ozvete se sami a domluvíme se. Pokud ne, nechám na vás, zda mi dáte vědět.

Chci si dohodnout schůzku nebo se dozvědět více informací.

Vyplňte všechny potřebné údaje a já se vám ozvu co nejdříve zpět.