VYHODNOCENÍ TESTU ZAHRNUJE

KOMPLETNÍ POŘADÍ VŠECH TALENTŮ

  • Kompletní výčet 29 talentů v pořadí, ve kterém jsou u vás zastoupeny. Talenty jsou popsány v pořadí od nejsilnějšího po nejslabší. Zajímavé je seznámit se i s "poslední pětkou", tj. s 5 posledními talenty, které naopak určují vaše rezervy.

DETAILNÍ POPIS VAŠICH 5 KLÍČOVÝCH TALENTŮ

  • Pojmenování vašich talentů.
  • Popis, v čem jste výjimeční a jaké máte schopnosti.
  • Typické povahové rysy.
  • Na co si dát pozor a jaká rizika se ke každému talentu pojí.
  • Jaké pracovní pozice vám sedí.

AKČNÍ PLÁN KE KAŽDÉMU Z VAŠICH 5 TALENTŮ


  • Ke každé silné stránce obdržíte soubor doporučení, tzv. akční plán, jak na sobě vědomě pracovat, tak abyste pomocí svých silných stránek dosáhli požadovaného úspěchu, hlubšího naplnění a celkové životní spokojenosti.

TALENT KOMPAS ZMAPUJE VAŠICH 5 KLÍČOVÝCH TALENTŮ

Potenciál člověka popisujeme pomocí 29 oblastí, kterým se říká talenty nebo také silné stránky

TALENT KOMPAS je jedinečný nástroj. Je sestaven na základě kvalifikovaných psychologických a sociologických studií a hlubokých odborných znalostí z oblasti rozvoje lidí a talent managementu.  

Díky zmapování svých klíčových talentů získáte nové podněty k seberozvoji a budete moci začít naplno využívat svůj potenciál.

Test vás provede 145 páry různých tvrzení. Vaším úkolem je vybrat si vždy to, ke kterému se více přikláníte. Na základě vašich odpovědí určíme pořadí 29 talentů, jak ve vašem případě jdou za sebou a detailně popíšeme vašich pět klíčových talentů, které jsou pro váš osobní rozvoj nejzásadnější. Zajímavé je seznámit se i s "poslední pětkou", tj. s 5 posledními talenty, které naopak určují vaše rezervy. 

 Vše běží automaticky, pohodlně v online prostředí.   

Využívat naplno svůj potenciál znamená žít život na plný plyn. Úspěšnější, spokojenější.

Probudili jsme ve vás zvědavost, ale ještě nejste rozhodnutí?

SEZNAMTE SE ZDARMA SE SVÝM TALENTEM ČÍSLO JEDNA

Je to snadné, klikněte na odkaz níže a registrujte se do DEMO VERZE zdarma. Vyplňte test, nic neplaťte a počkejte si na výsledek v podobě svého "talentu číslo jedno."

Ten k vám automaticky doputuje e-mailem po vyplnění testu.

Pokud se později rozhodnete zmapovat všech svých 5 klíčových talentů a rozvíjet svůj potenciál naplno, stačí vyplnit v e-shopu objednávku a test uhradit. Kompletní výsledky obdržíte e-mailem po připsání platby na náš účet. 

MÁTE NĚJAKÉ DOTAZY? NAPIŠTE NÁM.