REFERENCE

Položila jsem svým dlouholetým zákazníkům otázku, co jim koučování se mnou přineslo....

Vratislav Staněk, Factory Manager, SMC Industrial Automation s.r.o.

"Koučování s Lenkou mi pomáhá v první řadě udržet ve firmě nadstandardní mezilidské vztahy díky nejrůznějším metodám koučovaní na všech úrovních, ode mne až i v některých případech po výrobní pracovníky. V druhé, velice důležité řadě, pomáhá mně osobně ke kultivaci myšlenek, nahlédnutí do vyššího stavu vědomí a získání nezaujatého objektivního postoje k aktuálnímu dění, nezbytného ke správnému rozhodování a směřování firmy.
Spulupráce si neuvěřitelně cením a jsem rád, že jsme se touto cestou před lety (konkrétně v roce 2013) vydali."

Jiří Hrachovina, General Manager HORMEN CE, a.s. (člen ČEZ ESCO)

"Spolupráce s Lenkou trvá už více jak 7 let. Za tu dobu nám pomohla vybudovat téměř celý tým našich pracovníků a to navzdory organizačním změnám, kterými jsme si prošli. Její pohled zvenčí pro nás znamená velmi užitečné podněty, jak se sebou pracovat a ukazuje cestu, jak se posouvat a zlepšovat. Na Lence si cením její upřímnosti, opravdového zájmu a odbornosti."

Tomáš Petyovský, Partner | Attorney at Law , Petyovský & Partners s.r.o.

"Koučování pro mě představuje příležitost udělat si čas a vše si poklidně a uceleně promyslet a uspořádat v hlavě. Zjistil jsem, že celé je to o nastavení sebe sama. Různé aplikace, úkolníčky, systému můžou pomoci, ale bez toho sebe-nastavení nikdy nebudou fungovat. Nejlepší je, že Vám Lenka nic nevnucuje. V podstatě se jen chytře zeptá a vy si uvědomíte, co jste kolegům komunikoval blbě, čemu jste chybně dával prioritu nebo že jste se bál předat víc odpovědnosti. Někdy jsem měl pocit, jestli u nás v kanceláři neměla tajného špióna, protože těmi dotazy vždy ťala do živého."

Milan Urban, ředitel divize informačních technologií, COMIMPEX s.r.o.

"Pracovní vytížení a počet úkolů, které bylo třeba paralelně řešit, mi časem téměř znemožnily se na vše dívat s odstupem a řešit věci systematicky. Díky setkáním s Lenkou se mi povedlo opět dostat věci pod kontrolu. Řešení se hledala mnohem snáz, jakmile jsem si utřídil myšlenky a probral je s nezávislou osobou. Podařilo se mi opět nalézt ztracené směřování jako svoje, tak i mého oddělení. Po každém sezení, i když bylo třeba náročné, jsem odcházel nabitý energií a odhodláním posunout věci dál."

Majitel firmy, která poskytuje služby v oblasti v oblasti reklamy. Nechce být přímo jmenován.

"Z mého pohledu mi přineslo "koučování" a konzultace s Vámi mnoho pozitivního. Podařilo se mi, alespoň částečně, vypadnout z cyklu denní operativy a podívat se na fungování firmy z jiného pohledu. Díky tomu se ve firmě nastartoval proces změn směřující k vyšší efektivnosti. Podařilo se nastavit novou strukturu společnosti, ujednotit pravidla pro odměňování zaměstnanců a nastavit objektivní a motivační hodnotící kritéria (bonusy) mzdových předpisů. Byla provedena revize interních směrnic společnosti s cílem jasně definovat hranice fungování mezi jednotlivými odděleními firmy, jejichž vzájemná součinnost je nezbytná pro poskytování kvalitních služeb zákazníkům." 

Marek Vidlák, teamleader oddělení technologie, SMC Industrial Automation, s.r.o.

"Dívat se na některé problémy z jiného pohledu a pochopit další aspekty týmové spolupráce. Začal jsem brát více v potaz i jiné ohledy než jen technické a to mi po dosud pomáhá ve zdolávání nových výzev. Myslím si, že bez této formy vzdělávání by mi pochopení některých zajímavých poznatků trvalo mnohem déle."

Klára Horáčková, Logistic Manager, SMC Industrial Automation s.r.o.

"Konzultace s Lenkou mě neuvěřitelně posouvají jak v pracovní tak i v osobní rovině. Z mého pohledu má Lenka tzv. přirozený talent se přesně zaměřit na zadání, které je tématem našich schůzek a během krátkého okamžiku a výměny pár myšlenek ví, co vlastně potřebuji. Pomocí různých koučovacích metod mi dokáže popsat, vysvětlit, doporučit řešení a zodpovědět spousty mých otázek. Na každé další setkání se těším, protože vím, že se vždy dozvím nějaké nové pro mě velmi důležité informace, jak si moje myšlenky uspořádat, uchopit je co nejlépe a správným směrem. Metody, které Lenka používá, napoví, jak dané doporučení nebo řešení aplikovat v reálných situacích. Z každého setkání odcházím s pozitivní energií a s pocitem, že vše má nějaké řešení. Velmi si vážím spolupráce s Lenkou a jsem ráda, že jsem měla možnost poznat takovou formu profesního a osobního růstu."

Tomáš Pikus, Obchodní ředitel, HORMEN CE a.s. (člen ČEZ ESCO)

"Díky konzultacím od paní Mazalové jsem opět posunul své schopnosti dále. V minulých letech jsme společně prošli několika testy na silné/slabé stránky, timemanagement, apod. za každým testem následoval feedback, díky němuž jsem mohl rozvíjet a praktikovat v praxi získané informace. Je důležité se nezastavit a věnovat školení a rozvoji stále stejný poměr času!"

Mário Jakubec, vedoucí výroby, SMC Industrial Automation s.r.o.

"Dynamika pracovného a osobného života ma často pripravuje o možnosť zastaviť sa a utriediť si myšlienky. Často tak dochádza k situácii, že moj život formujú udalosti, kompromisy a cesty najmenšieho odporu. Pokiaľ mám príležitosť z tohto všetkého nachvíľu uniknúť a pretriediť myšlienky, ujasniť hodnoty a nájsť v sebe to správne ja, ktoré by sa ako slobodné rozhodovalo inak, tak to má pre mňa obrovský prínos.
Koučingy sú preto chvílou konfrontácie samého so sebou a možnosť absolvovať ich pod vedením niekoho, kto pozná mňa, moju prácu, mojich kolegov a má i určitú predstavu o fungovaní mojej rodine sú zvlášť výnimočné , pretože zohľadňujú komplexnosť človeka i situácie v známych kontextoch. Rád by som v koučingoch pokračoval, konkrétne pre mňa to nie je iba o hľadaní cesty ,keď zablúdim , ale hlavne o samotnom zistení, že už som zablúdil :o)"

Lukasz Franek, majitel společnosti ENVISPOT a.s.

"Lenka nám pomohla uvědomit si kvality našeho pracovního prostředí, které jsme už rutinně považovali za samozřejmost. Mně osobně poskytla spoustu rad během pracovních pohovorů a také velmi užitečný pohled třetí strany."

Jiří Mazal, obchodní ředitel

"Kdybych měl popsat, jak vnímám koučink, tak jsou to slova: Akcelerace, Energie, Chuť se posunout (a vědět jak), Pohled z jiné strany, který jsem si jinak nebyl schopen navodit, Uspořádání myšlenek.
Přál bych každému, aby měl možnost si koučinkové setkání s Lenkou dopřávat pravidelně. Vždy při setkáváních zažívám AHA momenty, nabíjí mě neskutečnou energií a poté chci změnit svět."