ČESKÝ PRODUKT UZPŮSOBENÝ SPECIFIKŮM NAŠEHO PROSTŘEDÍ

TEST SILNÝCH STRÁNEK 

Díky jedinečné technologii zmapujeme váš vrozený potenciál

Každý člověk dokáže víc, než si umí představit

Není třeba být Superman, abyste se stali tou nejlepší možnou verzí sebe sama. Základem je znát své silné stránky a vědomě je rozvíjet.

Využívat naplno potenciál znamená žít  na plný plyn

Míra, s jakou své silné stránky uplatňujete a rozvíjíte, zvyšuje i míru pravděpodobnosti vašeho úspěchu a spokojenosti.

Každý se může stát v určitém směru jedinečný

Stanete-li se něčím výjimeční nebo užiteční, stanete se zároveň i obtížně nahraditelní. Jak v pracovním, tak osobním životě.

POZNEJTE, V ČEM JSTE VÝJIMEČNÍ

Každý z vás má talent na něco jiného, ale každý z vás ho má. Čím více budete chápat svůj talent, tím lépe porozumíte tomu, co je na vás jedinečného a jak díky tomu můžete v životě uspět. 

Je užitečné znát i své slabé stránky, ale pro dosažení úspěchu je třeba rozvíjet svůj přirozený talent.

Objevujte spolu s námi své silné stránky. TALENT KOMPAS je spolehlivá navigace na cestě k vašemu osobnímu růstu.

VYUŽIJTE SVŮJ POTENCIÁL NAPLNO

Nemusíte být žádný velký psycholog ani odborník na lidské zdroje, abyste chápali, že máte větší šanci cítit se dobře nebo přímo skvěle, pokud pracujete na pozici, kde využíváte nebo rozvíjíte své silné stránky.  

Vzpomeňte si, jaké to bylo, když před vámi v životě stála výzva, která vás baví?  

Jak vás to bavilo, když jste pracovali s někým, kdo rozpoznal vaše schopnosti? 

Jakou snahu jste vyvinuli, když jste dostali příležitost ukázat, v čem jste dobří? 

To jsou přesně ty momenty, kdy vám práce nepřipadá jako práce, čas letí a vy jste plně ponořeni do toho, na čem právě děláte. Výsledek? Nadprůměrný! Únava? V žádném případě! Naopak jste plni energie, spokojenosti a pocitu naplnění.

Znát své talenty je také důležité při hledání práce. Nejenže se vám bude lépe cílit na konkrétní nabídku, ale také budete schopni sami sebe a své kvality autenticky odprezentovat.

Potenciál člověka popisujeme pomocí 29 oblastí, kterým se říká talenty nebo také silné stránky

TALENT KOMPAS ZMAPUJE VAŠICH
5 KLÍČOVÝCH TALENTŮ

Test vás provede 145 páry různých tvrzení. Vaším úkolem je vybrat si vždy to, ke kterému se více přikláníte. Na základě vašich odpovědí určíme pořadí 29 talentů, jak ve vašem případě jdou za sebou a detailně popíšeme vašich pět klíčových talentů, které jsou pro váš osobní rozvoj nejzásadnější. Zajímavé je také seznámit se s "poslední pětkou", tj. s 5 posledními talenty, které naopak určují vaše rezervy. Vše běží automaticky, pohodlně v online prostředí.

TALENT KOMPAS je jedinečný nástroj. Je sestaven na základě kvalifikovaných psychologických a sociologických studií a hlubokých odborných znalostí z oblasti rozvoje lidí a talent managementu.

Kompletní vyhodnocení testu TALENT KOMPAS zahrnuje detailní popis vašich 5 klíčových talentů, akční plán ke každému z nich a kompletní výčet 29 talentů v pořadí od nejsilnějších k nejslabším tak, jak jsou u vás zastoupeny. 

Díky zmapování svých klíčových talentů získáte nové podněty k seberozvoji a budete moci začít využívat svůj potenciál naplno. A o to jde. Dělat to, co vás baví a v čem máte šanci být dobří.

Probudili jsme ve vás zvědavost, ale ještě nejste rozhodnutí?

SEZNAMTE SE ZDARMA SE SVÝM TALENTEM ČÍSLO JEDNA

Je to snadné, klikněte na odkaz níže a registrujte se do DEMO VERZE zdarma. Vyplňte test, nic neplaťte a počkejte si na výsledek v podobě svého "talentu číslo jedno." 

Ten k vám automaticky doputuje e-mailem po vyplnění testu.

Pokud se později rozhodnete zmapovat všech svých 5 klíčových talentů a rozvíjet svůj potenciál naplno, stačí vyplnit v e-shopu objednávku a test uhradit. Kompletní výsledky obdržíte e-mailem po připsání platby na náš účet.

Mám zájem se nezávazně dozvědět více

(vyplňte kontaktní formulář, ozveme se vám)